Superkartka

Blog o prezentach

Tradycyjne kartki świąteczne na Boże Narodzenie czy e-kartki?

without comments

Rozwój technologii zaowocował wieloma przydatnymi gadżetami. Część z nich na stałe włączyła się do codziennego życia w takim stopniu, że nie można wyobrazić sobie życia bez nich. Telefon komórkowy czy komputer umożliwiają kontakt z każdym w dowolnym momencie, zastępując tradycyjnie pisane listy czy kartki. Czy przed świętami ludzie stają się bardziej tradycyjni czy rynek świątecznych kartek również przeszedł do cyfrowego świata?

Świąteczna bożonarodzeniowa kartka czy e-kartka?kartki świąteczne bożonarodzeniowekartki świąteczne bożonarodzeniowe

Mimo, że od lat wysyła się coraz mniej listów i kartek, poczty oraz kurierzy oblężeni są przez e-zakupy, a w okresie świątecznym również przez tradycyjnie wysyłane kartki. Część osób nadal woli wysłać tradycyjne kartki świąteczne bożonarodzeniowe z własnoręcznie wypisanymi życzeniami. Niektórzy wysyłają oba rodzaje kartek, przy czym e-kartki częściej wysyłane są osobom dalszym – dalszej rodzinie i przyjaciołom. Koniecznie kup kartkę w ofercie https://www.twojakartka.pl/kartki-swiateczne/.
Szeroki asortyment w sklepach i e-sklepach:

Kartki dostępne są w różnych wariantach, można je dobrać indywidualnie, a za pomocą internetowego kreatora stworzyć nawet własny projekt. Takie kartki świąteczne na Boże Narodzenie stanowią dekorację, ale i miłą pamiątkę dla obdarowanych.

Wysyłanie listów i kartek wciąż jest dla niektórych osób tradycją, niezależnie czy za pomocą tradycyjną czy Internetu to miłe dla adresata. Warto własnoręcznie wymyślić życzenia tak aby stanowiły niepowtarzalną pamiątkę.

Written by superkartka

12 listopada, 2019 at 11:14 am